agencja piłkarska
Posted by: dominika Category: Bez kategorii Tags: Comments: 0

Jesteś młodym oraz utalentowanym zawodnikiem i marzysz o grze w najlepszych klubach piłkarskich? Pomimo swojego talentu nie wiesz jak rozwinąć swoją karierę lub potrzebujesz pomocy w reprezentowaniu siebie jako zawodnika? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że powinieneś nawiązać współpracę z menadżerem zawodnika. Zanim jednak to zrobisz, przeczytaj poniższy artykuł, z którego dowiesz się czym zajmuje się agencja piłkarska.

Czym jest agencja piłkarska?

Agencja piłkarska, fachowo nazywana pośrednikiem transakcyjnym to organizacja zajmująca się reprezentowaniem zawodnika. Zaczynając od indywidualnej analizy umiejętności oraz potencjału gracza, tworzeniu jego profilu oraz planu na dalszy rozwój kariery, a także pomoc w osiągnięciu zamierzonych celów. Agencja prowadzi także wszelkie negocjacje warunków i zawieranie umowy transferowej oraz zapewnia późniejszą reprezentację prawną piłkarza.

Należy podkreślić, iż profesjonalna agencja piłkarska musi posiadać wpis na liście pośredników prowadzonej przez Polski Związek Piłki Nożnej. Jest to gwarancja tego, iż spełnia ona wszelkie warunki i wymogi, aby prowadzić opisaną powyżej działalność.

Dlaczego warto podjąć współpracę z agencją piłkarską?

Współpraca z agencją piłkarską znacznie zwiększa Twoje szanse na rozwój kariery oraz grę w najlepszych klubach sportowych. Pod swoją opieką posiadamy tylko najbardziej uzdolnionych graczy, a dzięki swojemu doświadczeniu, wiemy jak rozwijać potencjał zawodnika.

Zapewniamy opiekę najlepszych trenerów i fizjoterapeutów oraz własne boisko piłkarskie, gdzie pod okiem specjalistów możesz szlifować swoje umiejętności. Co więcej, istnieje możliwość wsparcia finansowego młodych piłkarzy, w celu rozwoju dalszej kariery zawodowej.

Agencja piłkarska – jak dołączyć?

Agencja piłkarska współpracuje z młodymi, utalentowanymi zawodnikami w wieku od 16 do 25 lat zarówno z Polski jak i z zagranicy. W celu podjęcia współpracy należy skontaktować się z nami i wypełnić formularz zgłoszeniowy. W przypadku osób niepełnoletnich niezbędna będzie również zgoda rodziców lub opiekunów prawnych.

Ze względu na fakt, iż współpracujemy tylko z najlepszymi zawodnikami, wymaga się przedstawienia posiadanych umiejętności piłkarskich. Przed podpisaniem umowy są one analizowane i oceniane przez specjalistów. Po pozytywnym przejściu procesu kwalifikacyjnego możliwe jest dołączenie do agencji piłkarskiej oraz dalszy rozwój swojej kariery piłkarskiej pod okiem profesjonalistów!

Skontaktuj się z nami!

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, jesteś młody i uzdolniony, a przede wszystkim kochasz piłkę nożną skontaktuj się z nami. Jesteśmy agencją piłkarską z doświadczeniem. W naszym zespole posiadamy kadrę profesjonalistów zarówno trenerów jak i fizjoterapeutów, którzy będą wspierali Cię w dążeniu do wyznaczonych wspólnie celów. Pomożemy Ci nie tylko rozwinąć swój potencjał, ale także spełnić marzenia o grze w najlepszych klubach sportowych. Skup się na treningu, podczas gdy my zajmiemy się całą resztą. Zapraszamy do kontaktu z naszą Agencją Piłkarską Premium Wrzos!